לדעת את העץ... 

אנחנו מומחים לליטוש פרקט וחידוש רצפות עץ, להחזרת המראה החם והיוקרתי שלהן, בתהליך מהיר, ללא אבק ונזקים תוך שמירה על הקיים ומבלי שתרגישו שהיינו שם...

תחזוקת פרקט ומשטחי עץ

בודהי - לדעת העץ, אשר הוקמה על ידי חגי אשש, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-15 שנים בענף הריצוף והבנייה בעץ, מתמחה כיום בחידוש וליטוש פרקט ורצפות עץ, גימור רצפות פרקט לא מעובד ושחזור ושיקום של רצפות ומדרגות.

בחירתנו בהתמחות זו מאפשרת לנו להמשיך וללמוד את עבודתנו מידי יום, להתמקצע ולהעמיד את כל הידע הזה לרשותכם. אנחנו נתאים את החומרים הנכונים עבור רצפתכם כמו גם את טיפולי התחזוקה הנדרשים לה.

תחזוקה שוטפת של הרצפה הקיימת תגן עליה מפני שריטות, תשמור על המראה הטבעי של משטח העץ ועמידותו ותאריך את חייה. 


פוליש

טיפול לרענון ושיפור מראה הגמר - שמן או לכה שעל רצפתכם. מיועד לרצפות במצב טוב, ללא שריטות או סימני שפשוף. התהליך כולל ניקוי המשטח עם חומרי ניקוי מקצועיים ומריחת חומרי הגנה או שמן תחזוקה בהתאם לגמר הקיים.

טיפול תקופתית למשטחי עץ חיצוניים ודקים -
משטחי עץ חיצונים לדוגמת דקים, פרגולות, חזיתות עץ וגדרות חשופים דרך קבע להשפעות מזג האוויר הגורמות עם הזמן לשכבת העץ העליונה להאפיר ולדהות. טיפול תקופתי מיועד לשימור תכונותיו ומראהו של העץ טרם האפיר וכולל שטיפה יסודית של המשטח בחומרים מקצועיים הממיסים שומנים וצביעה בגמר התואם את סוג העץ. ניתן גם להשתמש בגמר מגוון שיקנה למשטח צבע אחר. 


נשמח לייעץ לכם על הדרכים הטובות לתחזוקת רצפת העץ שלכם ודרכיי טיפול אז תתקשרו איתנו כבר עכשיו!


קבלו מדריך חינם לטיפול ותחזוקת פרקט ורצפות עץ

אנחנו חברים במועצה הישראלית לבנייה ירוקה