לדעת את העץ... 

אנחנו מומחים לליטוש פרקט וחידוש רצפות עץ, להחזרת המראה החם והיוקרתי שלהן, בתהליך מהיר, ללא אבק ונזקים תוך שמירה על הקיים ומבלי שתרגישו שהיינו שם...
איך הקסם קורה...או דף טכני

 בדף זה אנחנו מפרטים לנוחיותך הסבר על הצד הטכני של התהליך: מה המשמעות של כל שלב ומה זה אומר מבחינת חיי הבית. תהליך ליטוש וצביעה, כפי שמופיע בדף זה, הינו התהליך המקצועי והנכון לגבי רצפות עץ. כל קיצור בתהליך יבוא לידי ביטוי בתוצאה גם אם זאת נראית טובה מיד אם סיום הטיפול. רצפת העץ שלך הינה השקעה גדולה שראויה לטיפול בהתאם.

הכנת הבית – לפני תחילת הליטוש עצמו ובמידה ויש צורך, אנחנו מתאימים אתכם את פינוי החדרים המיועדים לליטוש ומפנים את כל הריהוט עבורכם. במידה במדובר בליטוש של כמה חדרים בבית אנחנו גם ננייד את הריהוט בהתאם לצרכיי התהליך.

מתחילים ללטש...
ליטוש מסיבי של רצפת עץ – ליטוש זה מהווה את הליטוש הגס בתהליך, מסיר שריטות, כתמים וחומרי גמר ומיישר את המשטח.
ליטוש עדין -  להדגשת טקסטורת רצפת העץ. ליטוש זה מתבצע על ידי מכונה שנייה וגם במהלך שלב זה ניתן יהיה לדרוך על הרצפה ללא כל בעיה.
טיפול קוסמטי – שלב סופי במהלך תהליך הליטוש בו מתמקדים בכל אותן פינות המשטח ואזורים צמודים למשקופים. שלב זה מתבצע על ידי מכונות קטנות וידניות אשר ייעודיות לכך.

מכלול המכונות שלנו בעלות שואבי אבק מובנים או מתחברות לשואבי אבק ומבטיחות עבודה נקייה וסביבה נקייה מזיהום עבורך ובני משפחתך. בנוסף נדאג לניקיון לאורך כל התהליך על מנת להבטיח תוצאה מעולה.
שלב הליטוש בתהליך יכול לערוך מספר ימים בודדים בהתאם לגודל המשטח, מצב המשטח בזמן תחילת התהליך וחומרי הגמר שיושמו בו בעבר. בממוצע ניתן ללטש כ- 40 מ"ר ביום.

במהלך כל שלבי הליטוש ניתן לדרוך על הרצפה ללא כל בעיה.

ונעבור לצביעה...
זמניי ייבוש של שכבות הגמר עשויי להשתנות בין סוגי הלכות, שמנים וחומרים מגוונים השונים. זמניי ייבוש סטנדרטיים נעים בין 3-6 שעות בין שכבת גמר אחת לשנייה. אנחנו מתאמים את זמני הצביעה עמכם על מנת לפגוע כמה שפחות בשגרת חייכם. תהליך הצביעה לוקח כ- 1-2 יום כאשר בני הבית יכולים לדרוך על המשטח בין צביעת שכבת גמר אחת לשנייה בתנאי שזו יבשה (כאמור זמן ייבוש של שכבת גמר הוא בין 3-6 שעות).

צביעה שכבה ראשונה של לכה.

ליטוש עדין וניקיון – בין שכבת גמר לשכבה הבאה יש צורך בליטוש עדיין מאוד של המשטח לשם החלקה ואטימה שלו מפני משקעי אבק. ניקיון יסודי אחרי ליטוש הוא שלב הכרחי שכן ללא ניקיון ושאיבת אבק, גרגרי אבק יכלאו בין שכבות הלכה והתוצאה תהיה רצפה מחוספסת למגע.

צביעת שכבת גמר נוספת -  ייבוש של מספר שעות על פי דרישת היצרן וצביעה שלישית לשמירה על אסטטיות העץ.

חשוב מאוד! יש להקפיד על מספר שכבות של חומרי גמר כגון לכה – זה מה שיקנה לרצפתכם עמידות לאורך שנים והתנגדות לשחיקה!!

במידה ותרצו לגוון את הרצפה ולהתחדש בצבע חדש, ניישם על המשטח גוון צבע לבחירתכם לפני הצביעה בלכה.
אם סיום כל התהליך ווידויי ששכבות הגמר יבשות, קיימת האפשרות שנחזיר את הריהוט שלכם למקומו.

פשוט לקבל רצפת עץ חדשה מבלי שתרגישו שהיינו שם...אל תהסס לפנות אלינו כאן במידה וישנן שאלות נוספות או יתקשרו 054-6149010
בהצלחה.