לדעת את העץ... 

אנחנו מומחים לליטוש פרקט וחידוש רצפות עץ, להחזרת המראה החם והיוקרתי שלהן, בתהליך מהיר, ללא אבק ונזקים תוך שמירה על הקיים ומבלי שתרגישו שהיינו שם...

אזהרה

לפני שאתה בוחר לטש רצפת עץ וודא שאתה יודע את כל העובדות!!

7 השאלות שאתה צריך לשאול כל לטש רצפת עץ לפני שאתה מזמין אותו אל ביתך.

בחירת לטש רצפת עץ טוב זו לא תמיד בחירה קלה - אתה מופצץ בפרסומות, טענות ומידע מוטעה: ממחירים נמוכים ביותר, לחץ מכירות גבוה, טכנאיי ליטוש לא מוכשרים, שיטות לא יעילות ...איך תמצא מלטש רצפות עץ טוב, מוסמך ומקצועי?
הצעד הראשון הנו קריאה מסמך זה בו תמצא את 7 השאלות שאתה צריך לשאול כל לטש רצפת עץ לפני שאתה מזמין אותו אל ביתך. בעזרת מידע זה תוכל לקבל החלטה מושכלת על העסקת חברת ליטוש עץ המתאימה לצרכיך. אתה עומד לקראו "מידע פנימי" בעל ערך רב שלטשיי רצפות עץ רבים היו שמחים שלא תדע אותו.

מסמך מהווה מקור מידע בעל ערך רב שיאפשר לך לקבל החלטה נבונה באשר העסקת חברה הוגנת. בעוד רוב חברות הליטוש עסוקות בליטוש רצפות עץ, חברתנו עוסקת בשמירה על סביבה פנימית בטוחה ונקייה. אחת התשוקות שלנו הינה לחנך את הקהילה והחברים בה  לשמירה על בית בריא ולספק להם חווית ליטוש וניקיון אולטימטיבית, הפכנו למשימתנו לחנך לתשומת לב לדגשים ראויים כשמחפשים חברת ליטוש רצפות עץ.

אם אין לך מערכת יחסים אמינה עם חברת ליטוש שאתה יכול לבטוח בה, התוצאה יכולה להיות מטרידה, לדוגמה- הרבה אנשים יחפשו מחיר נמוך אך יש מעבר לעניין הכספי: לטשי רצפות עץ הגובים מחירים נמוכים אינם יכולים להרשות לעצמם עבודת ליטוש טובה –

• אתה מקבל ליטוש שיטחי ולא יסודי – התוצאה: אם נשאר לכלוך/כתם על רצפת העץ שלך עם יישום שכבות הגמר החדשות לכלוך/כתם זה יהפכו שחורים עם הזמן, שכבות הגמר החדשות לא יספגו ויהפכו דביקות או יסדקו.
• אתה מקבל חומרי גמר ירודים באיכותם – התוצאה: חומרים אלו לא יחזיקו הרבה זמן כלומר יתבלו מהר יותר ויהיה צורך לטפל ברצפת העץ בפרקי זמן קצרים יותר על מנת לשמור על מראה שלה. חומרי הגמר האיכותיים והטובים מבטיחים איכות חיים טובה ובריאה יותר. חומרי גמר מהדור הישן או חומרי גמר שלא על בסיס מים ממשיכים להדיף גזים רעילים גם שנים לאחר שמרחו אותם על רצפתכם.
• מס' שכבות גמר מעטות אשר לא יספקו את הגמר הראוי – התוצאה: פחות הגנה לרצפת העץ שלך מפני כתמים וסדקים. שכבות הגמר יתבלו מהר יותר וגם במקרה זה יהיה צורך לטפל ברצפת העץ בפרקי זמן קצרים יותר על מנת לשמור על מראה שלה.


ישנם דברים שאתה מוכרח לדעת על מציאת מלטש רצפת עץ טוב ואמין, למעשה, אם לא תשאל 7 שאלות נוקבות לפני בחירת חברת ליטוש לרצפת העץ שלך אתה עלול לקבל החלטה עליה תתחרט מאוחר יותר.


לפני שתקבל החלטה שתתחרט עליה אחר כך קח את הזמן לשאול את 7 השאלות שרצוי לשאול כל לטש רצפת עץ. 


1- האם אתה נותן אחריות בכתב על שירותך?
לא כל חברה נותנת אחריות על עבודתה, חשוב לדעת מידע זה לפני שאתה מקבל החלטה. איך לסמוך על מישהו שלא עומד מאחורי עבודתו? וודא כי חברת ליטוש רצפות עץ שאתה בוחר להעסיק מעניקה לך אחריות מלאה 100% לשביעות רצון הלקוח, הן על התוצאה, הן על תנאיי העבודה בפועל והן על כל נזק שיכול להיגרם לרכושך במהלך העבודה.


2- האם אתה נותן הצעת מחיר מראש?
ברגע שאתה מרוצה מהעבודה עם חברה העומדת מאחורי המילה שלה ומבצעת עבודה טובה– הזמן אותה אל ביתך ובקש הצעת מחיר שתספק לך את הביטחון שבלדעת את עלות העבודה, די להפתעות לא נעימות!!


3- האם אתה משתמש במערכת מיכון ייעודית לליטוש רצפות עץ?
אם אתה מעוניין רק בליטוש פני השטח של רצפתך, כל מכונה מושכרת תעשה את העבודה אבל אם הנך מעוניין בליטוש יסודי ומקצועי המסיר כל שריטה, כתם ושאריות של חומרים כימיקלים נדיפים דרוש מיכון מיוחד וייעודי לליטוש רצפות עץ. השימוש במיכון כזה, המשלב שאיבת אבק מובנית, הוא הדרך היחידה להבטיח משטח עץ ובית נקי. אתה יכול להעסיק מישהו שיבריש את רצפת העץ שלך ותגרום לך לחשוב שהיא נקייה או שבמידה ותרצה שהעבודה תתבצע כמו שצריך תעסיק חברה שתלטש את רצפתך באמצעות מיכון מקצועי ואתה תדע שרצפת העץ שלך מלוטשת! ליטוש משטחי עץ עם המכונות מקצועיות עולה יותר משאיבת אבק או מניקוי עם מכונה מושכרת אבל מה חשוב לך יותר – משטח נקי ואסטטי או משטח נקי, אסטטי וגם בריא. יש הבדל גדול! אם אתה מחפש ליטוש רצפת עץ, ניתן למצאו במחיר של 80-90 ₪  למ"ר אך אם אתה רוצה רצפת עץ שתיראה טוב ותשרת אותך שנים רבות תצטרך לטפל ברצפה שלך טוב יותר כלומר טיפול על ידי טכנאי ליטוש מיומן כל מספר שנים בהתאם לתנועת הרגליים והלכלוך. מכונות מקצועיות וייעודיות מספקות יותר כוח לליטוש יסודי ועמוק יותר המאפשרים לבצע עבודה טובה יותר בהסרת מזהמים, כתמים ושריטות מרצפת עץ לך וללא אבק בכלל!!


4- האם אתה טכנאי ליטוש רצפות עץ מוסמך?
שימוש במכונות ייעודיות בלבד אינו מבטיח עבודה טובה. טעות נפוצה בקרב לקוחות הינה שמיכון נכון הוא כל מה שחברה צריכה על מנת לבצע ליטוש כמו שצריך – לא נכון!! חברות שונות משתמשות במיכון ייעודי אך חלקו הגדול של העובדים בהן לא יודעים להפעיל אותו כראוי ולכן חשוב לבחור טכנאי ליטוש רצפות עץ בזהירות רבה. חברות הליטוש הטובות הן אלו העוברות הכשרה המקנה תעודה בליטוש ושחזור על ידי חברה מוסמכת כגון חברה יצרנית ומתמחה במיכון ייעודי לליטוש רצפות עץ. חשוב שטכנאי ליטוש שילטש את רצפת העץ שלך ילמד ויוכשר כראוי. רצפת העץ שלך הנה השקעה גדולה וניקוי לא ראוי יכול להפר אחריויות.


5- אתה יכול להראות לי המלצות או לקוחות מרוצים?
בחירת בחברת ליטוש רצפות עץ ללא המלצות יכולה להיות טעות חמורה. כל חברה יכולה להגיד כל דבר על עבודות שביצעה, דברים שיכולים להיות בחלקם לא נכונים אז וודא שאתה מקבל המלצות מלקוחות שונים ואז תדע שאתה יכול לסמוך על איכות העבודה של החברה.


6- האם אתם חברים במועצה הישראלית לבנייה ירוקה?
אתה תוכל לבדוק את זה בעצמך באתר המועצה... מדובר בגוף המאגד חברות שונות בתחום הבנייה אשר שמו להם למטרה לקדם את תחום הבנייה הירוקה. חברות בארגון מחויבות לקודי התנהגות ואתיקה אשר מבטיחים עבודה נקייה, לא מזהמת ושימוש בחומרים ירוקים על בסיס מים שלא מדיפים גזים רעילים. משמעות העניין עבורכם עצומה –מחויבות לעבודה נקייה מחומרים נדיפים וללא אבק המזהמים את הסביבה הקרובה ביותר אליכם –ביתכם. חברות ליטוש החברות במועצה לבנייה ירוקה מחויבות לשימוש בחומרים איכותיים ביותר מהדור החדש שלא מכילים מרכיבים נדיפים ורעילים הממשיכים להיפלט בביתכם גם לאורך שנים – לבריאותכם אין מחיר!!  אתם ובני משפחתכם נושמים אוויר נקי מאבק וחומרים נדיפים לאורך כל מהלך הליטוש וחידוש רצפת העץ שלך וגם לאחריו.


7- האם אתה מבוטח?
זאת שאלה שחברת ליטוש רצפות העץ שלך חייבת לענות עליה בחיוב. "האם אתה וכל העובדים שלך מכוסים מבחינה ביטוחית? זה חשוב מאוד!! כי אם הם יפצעו בביתך – מי ישלם? וודא כי חברת ליטוש רצפת העץ אותה תרצה להעסיק יכולה לענות בחיוב על שאלות אלו למען השקט הנפשי שלך ובני משפחתך ואם במקרה, חלילה, תהיה תאונה החברה מבוטחת למען ביטחון עובדיה ולמען ביטחונך.אם קיבלת תשובות חיוביות ל-7 השאלות אזי אתה נמצא בידיה של חברת ליטוש רצפות עץ  שניתן לסמוך עליה!!


עם כל האינפורמציה שזה עתה למדת, אתה יודע על לטשי רצפות עץ מקצועיים יותר מאשר 99.9% מבעלי רצפות עץ. על ידי שאילת שאלות אלו אתה יכול לקבל את כל המידע שאתה צריך כדי לקבל החלטה חכמה ומבוססת.

אנחנו מקווים שמצאת את כל המידע הפנימי ובעל ערך זה לעזר ותרגיש בנוח לשתף אותו עם חבריך ושכניך.